ZDRAVÍ V KAPSE

aneb Co se nestihlo v ordinaci

Kniha pro všechny, kdo chtějí být zdraví a fit, ale nevědí jak!


Informací o zdravém životním stylu je všude hodně - ale někdy si dost protiřečí a nebo prostě nevíte, jak si je máte poskládat dohromady. Už nemusíte tápat!
V této knížce najdete ucelený pohled na to, jak si pomocí snadných každodenních návyků vybudovat udržitelný a praktický životní styl přispívající k zdraví a pohodě. To je totiž základ úspěchu - vytvořit si sadu příznivých zvyků, které dohromady upředou síť pevného zdraví.
V části "pro zaneprázdněné" najdete zaručené informace o tom, co jíst a pít, jak se hýbat, jak spát i jak si udržet veselého ducha. A v části "pro zvídavé" na vás čeká spousta dalších zajímavých témat týkajících se zdraví - od mikrobiomu, vitamínů, syndromu vyhoření až po závislost na sociálních sítích.
Nehledejme složitosti, neutápějme se v detailech, neklesejme na mysli! Každý krok se počítá, každá snaha bude odměněna, a já pevně věřím, že si po přečtení řeknete: je tak snadné být zdráv!

ZDRAVÍČKO

aneb zdravověda pro děti. 

Zde najdete vše, co potřebuje dítě vědět o zdraví!

Tato ilustrovaná brožurka hravou formou vede děti i jejich rodiče k zamyšlení, co to vlastně je zdraví a jak o něj pečovat. Děti pochopí, co jejich zdraví svědčí a co mu škodí, dozvědí se o zdravém jídle a pití, péči o zuby, pohybu, vztazích i dobré náladě a také čemu se naopak vyhýbat. Malí i velcí zde naleznou praktické tipy na jednoduché každodenní návyky, díky kterým se budou cítit v kondici a v pohodě. Po přečtení si každý řekne: Je tak snadné být zdráv!
Vyhledávání