O mně


Jmenuji se Kristina Skulínková, narodila jsem se v roce 1984 v Praze.
Vystudovala jsem 2.lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Motole, potom jsem nastoupila do specializačního vzdělávání v oboru Všeobecné praktické lékařství, ze kterého jsem složila v roce 2014 atestaci. Praxi na interně jsem získala v Nemocnici Slaný - na to moc ráda vzpomínám, lepší kolegy jsem si nemohla přát!
Absolvovala jsem několik kurzů masáží v Edu Spa college, leč mám dost slabé ručičky a proto se masážím věnuji minimálně. 
Pravidelně se účastním vzdělávacích akcí v České republice i v zahraničí - moc ráda vzpomínám na Hippocrates exchange v Portugalsku a LOVAH exchange v Holandsku, které mi velmi rozšířily obzory.
Jsem členem České lékařské komory a držitelem Diplomu celoživotního vzdělávání. Vzdělávání nikdy nekončí!
Hrozně moc mě zajímá zdraví a vše, co s ním souvisí - pohyb, jídlo, dobrá nálada. Sama jsem nadšenec do zdravého životního stylu, a troufám si tvrdit, že žiji velmi zdravě. Tato moje radost a vášeň mě dovedla k tomu, že jsem se začala věnovat psaní o zdraví, o praktických tipech jak vylepšit pohodu těla i ducha. Postupem času jsem dospěla k tomu, že jsem začala působit na sociálních sítích, ač nejsem jejich velký fanoušek - leč pro šíření užitečných informací bychom měli používat jakákoliv dostupná média, no ne? 
Můžete mě sledovat na FacebookuInstagramu a Youtubu.
Vyhledávání